lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PROMEDION – KLINIKA Z MISJĄ
Lamode.info

PROMEDION – KLINIKA Z MISJĄ

PROMEDION – KLINIKA Z MISJĄ

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
10 Październik '16

Klinika Promedion zainaugurowała kampanię społeczną pod hasłem „Zapytaj – nie ryzykuj”. Poznajcie szczegóły!

 

We wrześniu ceniona warszawska Klinika Promedion wystartowała z ogólnopolską kampanią społeczną na rzecz bezpieczeństwa w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Projekt ma charakter edukacyjny, ponieważ pacjenci często nie są świadomi swoich praw i w wyniku spotkania z niedoświadczonymi specjalistami oraz nieprofesjonalnymi placówkami, mogą zostać ofiarami przykrych nieodwracalnych konsekwencji nieudanych zabiegów czy operacji.  

 

Dla Kliniki Promedion kwestia bezpieczeństwa jest priorytetem, stąd pomysł na stworzenie kampanii pod hasłem „Zapytaj – nie ryzykuj”. Podstawowym prawem pacjenta jest bowiem prawo do otrzymywania odpowiedzi na pytania o wszelkie certyfikaty i atesty oraz inne nurtujące zagadnienia zanim zdecyduje się na jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej.

 

Kampanię społeczną autorstwa Kliniki Promedion wsparły również gwiazdy. Wśród nich znalazły się osobowości ze świata kina, mediów czy sztuki, m.in.: Anna Korcz, Anna Popek, Lidia Popiel, Marta Kuligowska i Ida Nowakowska. My również się dołączamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja