lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > PROJEKT REEBOK CLASSIC – MOJE KLASYKI
Lamode.info

PROJEKT REEBOK CLASSIC – MOJE KLASYKI

PROJEKT REEBOK CLASSIC – MOJE KLASYKI

Dodane przez Ismena Dąbrowska
08 Październik '13

Każdy z nas posiada rzeczy, które nie tylko potrafią służyć nam przez lata, ale także takie, w których „zakochaliśmy się” od pierwszego wejrzenia – w ich estetyce, funkcjonalności i niezbędności. Gdybyście mieli zestawić je na potrzeby jednego zdjęcia, co byście wybrali?

 

Przed takim zadaniem w swoim najnowszym projekcie stawia nas marka Reebok Classic. Zaprzyjaźnieni z nią artyści, muzycy, dziennikarze oraz przedstawiciele popkultury pokazują swoje essentiale – zestawy przedmiotów codziennego użytku, które choć niepozorne, są nam niezbędne na co dzień. Określają nas i stanowią ponadczasowy rekwizyt naszej osoby. To klasyki, bez których nie możemy się obejść.

 

Od wczoraj, 7 października pod szyldem #mojeklasyki na oficjalnym tumblrze marki możecie zobaczyć wybór tegorocznej zwyciężczyni „Top Model. Zostań Modelką” Zuzy Kołodziejczyk, rapera Ten Typ Mesa, wokalistki Izy Lach, szefa działu mody magazynu Glamour Marcina Świderka oraz fotografa Łukasza Ziętka.

 

To dopiero pierwsza odsłona projektu i w dodatku każdy może pochwalić się swoimi klasykami. Wystarczy, że na Instagramie i Tumblerze oznaczycie zdjęcie hashtagiem #mojeklasyki. Wybrane posty trafią na profile marki.

 

źródło: youtube.com

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja