lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PREZENTY NA ŚWIĘTA - DLA RODZINNYCH TRADYCJONALISTÓW
Lamode.info

PREZENTY NA ŚWIĘTA - DLA RODZINNYCH TRADYCJONALISTÓW

PREZENTY NA ŚWIĘTA - DLA RODZINNYCH TRADYCJONALISTÓW

Dodane przez Marta R.
23 Listopad '11

Wybór prezentu dla ukochanego mężczyzny zawsze nastręcza niemałych problemów. Czy to dla dziadka, ojca, męża, dorosłego syna, przyjaciela, partnera lub po prostu kolegi z pracy… Podpowiadamy zatem, co kupić można panom, którzy w swoim codziennym życiu cenią ponad wszystko wartości rodzinne i świąteczne tradycje.

 

Tradycjonaliści stanowią niemały odsetek polskiego społeczeństwa i wbrew pozorom nie jest tak trudno trafić w ich gusta z odpowiednim prezentem. Dobrze skrojona, klasyczna koszula, w której zasiąść będą mogli do świątecznego stołu, lekko nonszalancki kapelusz z dużym rondem, który ochroni przed zimnem i nada stylowego zacięcia codziennemu strojowi czy skórzana torba, która pomieści laptop i najważniejsze męskie drobiazgi – takie prezenty z pewnością zostaną docenione i uznane za praktyczne i użyteczne.

 

Wygrywające we wszystkich rankingach popularności na świąteczne upominki – krawaty, proponujemy z kolei zastąpić bardziej szlachetnymi muchami, a najbardziej wymagający panowie z pewnością ucieszą się z niebanalnych spinek do mankietów lub powracających do łask stylowych poszet.

 

Święta to czas, kiedy powrót do tradycji i rodzinnych więzi cenimy sobie najbardziej. Zobaczcie, jakimi prezentami umilicie ten wyjątkowy okres swoim ukochanym mężczyznom.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja