lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > PREZENTACJA LIMITOWNYCH KOLEKCJI POLSKICH PROJEKTANTÓW DLA BOUTIQUELAMODE.COM
Lamode.info

PREZENTACJA LIMITOWNYCH KOLEKCJI POLSKICH PROJEKTANTÓW DLA BOUTIQUELAMODE.COM

PREZENTACJA LIMITOWNYCH KOLEKCJI POLSKICH PROJEKTANTÓW DLA BOUTIQUELAMODE.COM

Dodane przez Ismena Dąbrowska
11 Kwiecień '14

Przybliża polską modę, daje możliwość profesjonalnych zakupów z pomocą kilku kliknięć myszki, a przede wszystkim zrzesza zdolnych, rodzimych projektantów, którzy specjalnie dla BoutiqueLaMode.com tworzą limitowane, ekskluzywne kolekcje niepokazywane i niedostępne nigdzie indziej. Im właśnie zadedykowaliśmy wczorajsze wydarzenie.

 

Do stylowego i bardzo przytulnego wnętrza warszawskiego Skandal Bistrobaru zaprosiliśmy dziennikarzy, stylistów, redaktorów i zaprzyjaźnionych blogerów modowych i to im, jako pierwszym pokazaliśmy na żywo, poza przestrzenią internetową siostrzany projekt portalu LAMODE.INFO. Bohaterów prezentacji było pięciu – Michał Szulc, Lidia Kalita, Mozcau, le GIA i klu. by Edyta Jermacz. Goście mogli obejrzeć ich limitowane kolekcje stworzone tylko i wyłącznie dla BoutiqueLaMode.com.

 

Na co stawiamy? Na staranną selekcję - tuż obok dedykowanym nam, limitowanym i ekskluzywnym kolekcjom w butiku znajdziecie także regularne linie polskich projektantów. Kluczowa dla nas jest szybkość i łatwość dokonywania zakupów, darmowa przesyłka, porady stylisty i rozbudowywanie kategorii ON, ONA, DZIECKO – wszystko z metką made in Poland.

 

Dziękujemy za świetną atmosferę, ogromne wsparcie, godzinne rozmowy, każde odwiedziny i wszystkie miłe słowa! Jesteśmy dopiero na początku, ale to dla Was będziemy rozwijać się i zmieniać na jeszcze lepsze. Obyśmy wciąż mieli kolejne powody do świętowania!

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie niektóre osoby, które odwiedziły prezentację limitowanych kolekcji polskich projektantów dla BoutiqueLaMode.com. Kolejna część niebawem!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja