lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PREZENTACJA LIMITOWANYCH KOLEKCJI DLA BOUTIQUELAMODE.COM OKIEM LAMODE.INFO
Lamode.info

PREZENTACJA LIMITOWANYCH KOLEKCJI DLA BOUTIQUELAMODE.COM OKIEM LAMODE.INFO

PREZENTACJA LIMITOWANYCH KOLEKCJI DLA BOUTIQUELAMODE.COM OKIEM LAMODE.INFO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
14 Kwiecień '14

Tego dnia wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik! Po raz pierwszy LAMODE.INFO miało zaprezentować branży swój siostrzany projekt – BoutiqueLaMode.com. Ogrom przygotowań, szukanie odpowiedniego miejsca, wysyłanie zaproszeń, ustalanie szczegółów i ostatecznie największy sprawdzian – press day, który odbył się w minionym tygodniu. Zespoły obu projektów dały z siebie wszystko, ale rynek także nie zawiódł i dał nam niezastąpione wsparcie.

 

Odwiedzili nas dziennikarze, redaktorzy, styliści znanych magazynów i portali internetowych, zaprzyjaźnieni z nami blogerzy m.in. Charlize Mystery, Rebel Look i Vanitas oraz projektanci, których limitowane kolekcje stworzone specjalnie dla BoutiqueLaMode.com zaprezentowaliśmy tego dnia. Przy filiżance dobrej kawy i śniadaniu serwowanym przez Skandal Bistrobar, pokazaliśmy projekty pięciu marek - Michał Szulc, Lidia Kalita, Mozcau, le GIA i klu. by Edyta Jermacz - które można kupić tylko w naszym internetowym butiku.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie jak na prezentacji limitowanych kolekcji polskich projektantów dla BoutiqueLaMode.com bawił się zespół LAMODE.INFO i nie tylko!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja