lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PREZENTACJA KOLEKCJI 4F X RANITA SOBAŃSKA - RELACJA Z WYDARZENIA
Lamode.info

PREZENTACJA KOLEKCJI 4F X RANITA SOBAŃSKA - RELACJA Z WYDARZENIA

PREZENTACJA KOLEKCJI 4F X RANITA SOBAŃSKA - RELACJA Z WYDARZENIA

Dodane przez Redakcja
24 Czerwiec '15

Hologramowe Fashiology” to limitowana kolekcja 4F, która powstała z kombinacji sportowej elegancji typowej dla twórczości Ranity Sobańskiej i funkcjonalnych rozwiązań polskiej marki. Sesja reklamowa przygotowana w Los Angeles, to zasługa fotografki Aldony Kaczmarczyk.

 

Twórcy linii mówią, że odzwierciedla ona ducha najnowszego trendu athleisure. „Dążę do tego, aby moje autorskie projekty zawsze były połączeniem sportowych form z obecnymi trendami na wybiegach. Dlatego często sięgam po materiały techniczne takie, jak pianki, siatki czy tkaniny funkcyjne. Kompozycja moich własnych koncepcji z propozycjami marki 4F jest więc dość naturalną ideą” – tłumaczy autorka.

 

Ranita Sobańska na co dzień pełni funkcję dyrektor kreatywnej rodzimej firmy, jednak decyzja o stworzeniu serii limitowanej jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety, która w propozycjach sportowych szuka wyraźnie modowego pierwiastka. Wśród głównych elementów kolekcji znajdziemy hologramowe legginsy, dwustronne kurtki, bluzy i tuniki z neoprenu oraz szeroki przekrój modelów obuwia.

 

4F po raz kolejny udowadnia, że „dres” nie musi być szary i nudny – lubimy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja