lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > DZIŚ PREMIERA NAJNOWSZEGO ZAPACHU BURBERRY – BURBERRY BODY
Lamode.info

DZIŚ PREMIERA NAJNOWSZEGO ZAPACHU BURBERRY – BURBERRY BODY

DZIŚ PREMIERA NAJNOWSZEGO ZAPACHU BURBERRY – BURBERRY BODY

Dodane przez Katarzyna T.
01 Wrzesień '11

Dziś, 1 września 2011, do sprzedaży wchodzi najnowszy zapach stworzony przez markę Burberry, reklamowany przez aktorkę i modelkę Rosie Huntington-Whiteley, Burberry Body.

 

Burberry Body jest nowym rozdziałem w historii tej marki przedsięwzięciem, które bardzo nas wszystkich ekscytuje. To świat Burberry, przełożony na zapach, zestawiający każde oblicze marki, poczynając od muzyki, przez kolekcję i poprzednie zapachy, aż po nasze projekty multimedialne i społecznościowe -  mówił Christopher Bailey, dyrektor kreatywny BurberryChcieliśmy stworzyć coś esencjonalnie brytyjskiego, kobiecego, ponadczasowego, wyróżniającego się i w niewymuszony sposób zmysłowego, z tym samym charakterem i energią, jakie niesie ze sobą nasz kultowy trencz.

 

wideo: Copyright Burberry

 

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży rusza również kampania reklamowa na wszystkich platformach mediowych – film reklamowy, wyreżyserowany przez samego dyrektora kreatywnego Christophera Bailey, pojawi się zarówno na oficjalnej stronie internetowej marki, jak na kanale Youtube. Zdjęcia autorstwa Mario Testino, od kilku sezonów współpracującego z kultową brytyjską firmą, przedstawiają zmysłową Rosie Huntington-Whiteley noszącą jedynie złoty satynowy trencz.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja