lamode > MODA POLSKA > NEWSY > PREMIERA KALENDARZA YES 2014
Lamode.info

PREMIERA KALENDARZA YES 2014

PREMIERA KALENDARZA YES 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
15 Listopad '13

Twarzami kalendarza YES były już takie modelki jak Zuzanna Bijoch, Ania Jagodzińska, Ewa Witkowska i Magdalena Frąckowiak. Tym razem w roli gwiazdy najnowszego wydania na rok 2014 pojawiła się Patrycja Gardygajło.

 

Na zdjęciach Marcina Kempskiego, polska modelka prezentuje się w naturalnej, delikatnej odsłonie - taki wizerunek doskonale realizuje temat przewodni tegorocznej edycji kalendarza, jakim jest kobieca umiejętność wyrażania swojej naturalności i indywidualizmu.

 

Uroczysta premiera kalendarza, która miała miejsce w warszawskim Pin-up Studio, tradycyjnie zebrała spore grono gości. Oprócz celebrytów, pojawiło się mnóstwo osób z branży mody. Nie zabrakło oczywiście twórcy zdjęć do kalendarza – Marcina Kempskiego, jak i polskich fotografów –  współpracujących z marką YES przy jego wcześniejszych wydaniach: Aldony Karczmarczyk, Zuzy Krajewskiej, Bartka Wieczorka czy Magdaleny Łuniewskiej.


Wernisaż uświetnił występ wokalistki jazzowej Agi Zaryan, która zaśpiewała utwory ze swojego najnowszego albumu „Remembering Nina & Abbey” (jego polska premiera odbyła się tego samego dnia). Trzecią premierą tego wieczoru był pierścionek „Metropolitan” z Diamentem Idealnym YES.

 

Zobaczcie efekty współpracy marki YES z Patrycją Gardygajło oraz zajrzyjcie do galerii zdjęć z premiery kalendarza. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja