lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > PREMIERA 25 MAGAZINE W NOWYM JORKU
Lamode.info

PREMIERA 25 MAGAZINE W NOWYM JORKU

PREMIERA 25 MAGAZINE W NOWYM JORKU

Dodane przez Ismena Dąbrowska
15 Listopad '13

Mało, która polska modelka może pochwalić się takimi znajomościami w światowej branży mody! Na zaproszenie Anji Rubik w nowojorskim Milk Studio we wtorkowy wieczór pojawili się goście z najwyższej półki. Przyjaciele i znajomi top modelki świętowali wraz z nią wydanie trzeciego numeru 25 Magazine, którego jest redaktor naczelną.

 

To tylko pokazuje wszechstronność polskiej modelki, która nie tylko zawładnęła światowymi wybiegami, ale teraz z pomocą magazynu kreuje wysokie standardy modowych pism. Pracuje z najlepszymi i to właśnie oni pojawili się na uroczystej kolacji z okazji premiery numeru zatytułowanego „Narcissim”. Więcej o nim samym przeczytacie tutaj.

 

Kto więc świętował z modelką kolejny sukces? Tuż obok osób ze świata mody i kultury m.in. Zaca Posena, duetu Inez&Vinoodh, Ellen von Unwerth, Dereka Blasberga nie zabrakło najważniejszej dla niej osoby – jej męża Sashy Knezevica, z którym dowodzi całym projektem 25 Magazine. Pojawiła się także polska delegacja w postaciach duetu projektantów Paprocki&Brzozowski.

 

Kto jeszcze? Sprawdźcie w galerii!

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja