lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > PRADA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014
Lamode.info

PRADA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

PRADA KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Dodane przez Katarzyna Filcek
29 Czerwiec '13

Bogactwo i bieda, surowość i glamour, słodycz i mrok, niepokój i błogość. Od czasu, gdy w lutym niezawodna Miuccia Prada uwiodła nas całkowicie swoim nostalgicznym pokazem jesień zima 2013/2014 w duchu kina noir lat 40. XX wieku, niecierpliwie czekaliśmy na pierwszą odsłonę jesiennej kampanii marki, by sprawdzić czy i ona wywrze na nas równie duże wrażenie, teraz zaś, gdy reklama trafiła wreszcie do Internetu, możemy śmiało powiedzieć: nowa kampania Prada po prostu hipnotyzuje!

 

 

Trudno tu o oczywiste piękno, zaś ostry makijaż, wilgotne włosy i "rozchełstane" stylizacje bohaterek zdjęć Stevena Meisela sprawiają bardzo niepokojące wrażenie. Jak zwykle również do udziału w sesji wizerunkowej Miuccia zaprosiła zarówno prawdziwe gwiazdy, jak i zupełnie nowe twarze modelingu. Chyba jeszcze nigdy nie widzieliśmy Christy Turlington, Fei Fei Sun, Freji Behy Erichsen, Catherine McNeil, Caroline de Maigret, Amandy Murphy, Cameron Russell, Kristine Froseth, Malaiki Firth, Rachel Williams czy Sophii Ahrens w tak posępnej, a równocześnie seksownej odsłonie.

 

 

Mimo mogącej budzić wątpliwości estetyki od kampanii Prada jesień zima 2013/2014 po prostu trudno oderwać wzrok. Jaka jest Wasza opinia?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja