lamode > MODA POLSKA > NEWSY > POLSKA MARKA BONJOUR AND KISS W ROYAL COLLECTION
Lamode.info

POLSKA MARKA BONJOUR AND KISS W ROYAL COLLECTION

POLSKA MARKA BONJOUR AND KISS W ROYAL COLLECTION

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
16 Grudzień '13

Młoda polska marka Bonjour and Kiss trafiła do wybranych salonów sieci Royal Collection i jest już dostępna w sprzedaży stacjonarnej od początku grudnia.

 

Główną projektantką marki jest Aga Paul Smolińska, absolwentka Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej Marii Ewy Dziewulskiej, a na swoim koncie ma pracę dla takich marek odzieżowych jak Mohito. Do listy jej zawodowych doświadczeń dołączyła właśnie współpraca z Royal Collection, co niewątpliwie jest wielkim sukcesem jej autorskiej marki – zwłaszcza, że Bonjour and Kiss działa na polskim rynku od niecałego roku (w styczniu będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny).

 

„To wyjątkowy etap dla naszej marki, doceniamy to i jesteśmy wdzięczni. Współpraca z Royal Collection jest dla nas dużym sukcesem. Przed nami rok wytężonej pracy, na samą myśl o tym przebieramy nogami i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań” – mówi Aga Paul Smolińska.

 

„Za każdym projektem stoją konkretni autorzy i nasze emocje. Zarówno pozytywne jak i negatywne. Dzięki nim w projektowaniu możemy wiarygodnie, swobodnie materializować siebie. Nasze projekty tworzymy tak, by nasze klientki za pomocą różnego rodzaju akcesoriów mogły je kreatywnie przetwarzać, dopasowując do własnego stylu życia i osobowości” – dodaje projektantka.

 

Projekty Bonjour and Kiss możecie dostać w poznańskim salonie Royal Collection w City Center.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja