PL / EN
POLSKA MODA DLA WOŚP 2017

POLSKA MODA DLA WOŚP 2017

Sprawdźcie, co na szczytny cel przekazali projektanci i modelki!

Już 15 stycznia 2017 roku odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdźcie, co na specjalne aukcje przekazały osoby związane z polską branżą mody i dołączcie do licytacji!

 

Kreacje gwiazd specjalnie zaprojektowane na wyjątkowe gale, ubrania i dodatki światowych projektantów, a może zaproszenie na paryski pokaz, otwarcie pokazu polskiej marki lub spotkanie z popularną blogerką? Akcję WOŚP wspierają również przedstawiciele rodzimej mody: projektanci, modelki, ikony stylu czy blogerki. Tym razem działamy wspólnie dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów:  

 

 

 

Zaproszenie na pokaz YSL, spotkanie z projektantem Anthonym Vaccarello i zdjęcie z Anją Rubik: http://aukcje.wosp.org.pl/paryski-pokaz-ysl-i-wspolne-zdjecie-z-anja-rubik-i4074239

 

Koszulka Givenchy od Mai Salamon: http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-givenchy-od-topmodelki-mai-salamon-wosp-i3901772

 

Otwarcie pokazu Tomaotomo: http://aukcje.wosp.org.pl/otwarcie-pokazu-tomaotomo-by-tomasz-olejniczak-i3906514

 

Zegarek Elixa od Zuzanny Bijoch: http://aukcje.wosp.org.pl/zegarek-elixa-od-zuzanny-bijoch-wosp-i4015741

 

Suknia projektu Tomasza Ossolińskiego dla Mai Ostaszewskiej: http://aukcje.wosp.org.pl/suknia-mai-ostaszewskiej-tvn-i4038415

 

Sukienka projektu Lidii Kality dla Małgorzaty Kożuchowskiej: http://aukcje.wosp.org.pl/sukienka-od-lidii-kality-i4083260

 

Suknia projektu BIZUU dla Agnieszki Więdłochy: http://aukcje.wosp.org.pl/suknia-projektu-bizuu-z-premiery-filmu-po-prostu-p-i4087729

 

Torebka Emilio Pucci od Alice Point: http://aukcje.wosp.org.pl/torebka-emilio-pucci-od-alicepoint-wosp-i4015495

 

Suknia projektu paprocki&brzozowski dla Maffashion i spotkanie z blogerką: http://aukcje.wosp.org.pl/suknia-i-spotkanie-z-blogerka-maffashion-wosp-i3937167

 

Suknia projektu Łukasza Jemioła dla Anny Kalczyńskiej: http://aukcje.wosp.org.pl/sukienka-anny-kalczynskiej-ddtvn-i3987225

 

Sukienka Alexandra Wanga od Osi Ugonoh: http://aukcje.wosp.org.pl/sukienka-alexandra-wanga-od-osi-ugonoh-wosp-i3901837

 

 

LAMODE poleca: sprawdźcie, co w tym roku pojawiło się na aukcjach charytatywnych Allegro: http://aukcje.wosp.org.pl/ i wspólnie wspierajmy fundację WOŚP!

tagi: WOŚP | akcja charytatywna |

podobne artykuły