lamode > URODA > WŁOSY > „POKOCHAJ SWOJE WŁOSY” - PORADNIK STYLISTKI FRYZUR JAGI HUPAŁO
Lamode.info

„POKOCHAJ SWOJE WŁOSY” - PORADNIK STYLISTKI FRYZUR JAGI HUPAŁO

„POKOCHAJ SWOJE WŁOSY” - PORADNIK STYLISTKI FRYZUR JAGI HUPAŁO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
06 Listopad '12

Drugiego tak profesjonalnego poradnika dotyczącego włosów ani takiego, który udowadnia, że warto je pokochać nie znajdziecie na polskim rynku. W dodatku jego autorem jest osoba, która na włosach zna się jak nikt inny. Najbardziej rozpoznawalna w Polsce stylistka fryzur Jaga Hupało wie o nich w zasadzie wszystko, dlatego jej rady są niezaprzeczalnie na wagę złota.

 

O tym czy prostowanie niszczy włosy, czy powinny schnąć bez użycia suszarki oraz jak sprawić by były piękne i zadbane dowiecie się z jej poradnika „Pokochaj swoje włosy”, który powstał w odpowiedzi na ogólnopolskie badania rynku marki Philips, z którą już od jakiegoś czasu współpracuje stylistka.

 

W książce, która dostępna jest już w sprzedaży znajdziecie zarówno odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania dotyczące włosów, jak i porady ekspertów m.in. dietetyka, dermatologa oraz trychologa, ale także przydatne informacje odnośnie odpowiedniej dla danego typu włosów pielęgnacji czy stylizacji. Dowiecie się także jak uniknąć wielu problemów z fryzurą i jak prawidłowo dobierać i korzystać z produktów do stylizacji, ale także jak mieć zadbane włosy nie poświęcając im ogromnej ilości czasu bowiem poradnik stworzony został z myślą o współczesnej kobiecie, która nie ma zbyt wiele wolnych chwil dla siebie a zawsze chce wyglądać atrakcyjnie.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja