lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ BIELIZNY ETAM NA SEZON WIOSNA LATO 2012 - MOC NIESPODZIANEK
Lamode.info

POKAZ BIELIZNY ETAM NA SEZON WIOSNA LATO 2012 - MOC NIESPODZIANEK

POKAZ BIELIZNY ETAM NA SEZON WIOSNA LATO 2012 - MOC NIESPODZIANEK

Dodane przez Artykuł sponsorowany
03 Luty '12

Pokaz bielizny Etam na sezon wiosna lato 2012 z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Powiedzieć o nim, że był zaskakujący i nietypowy to z pewnością za mało.

 

Mocnym punktem już na starcie była Grace Jones – piosenkarka, która na żywo uwodziła swoim głosem i wprawiła w klimat paryskiej mody. Za nią pojawiły się także Gloria Gaynor, Chaka Khan, The Pointer Sisters i Sister Sledg. Przy dźwiękach kultowego przeboju „We are family” goście wprowadzeni zostali w klimat szampańskiej zabawy.

 

Pierwsze skrzypce odgrywała jednak oczywiście najnowsza kolekcja, zaprojektowana przez modelkę Natalię Vodianovą. Podzielić ją można na kilka linii – bazującą na pudrowych różach i niewinnej zmysłowości, drugą oscylująca wokół stylistyki glamour, w której poza bielizną w kuszącej czerni i różnych odcieniach złota, znajdowały się też koronkowe kreacje i trzecią, którą wyróżniły z kolei intensywne jaskrawe kolory.

 

Sam pokaz zachowany był w konwencji show – na scenie oprócz modelek wystąpiły także zwierzęta – groźnie wyglądające węże i zabawne różowe pudle, które z wrodzoną gracją pokonywały wybieg.

 

Muzyka na żywo, intrygująca kolekcja i radość wypisana na twarzy modelek –  to wszystko zagwarantowało francuskiej marce spektakularny sukces. Przenieście się z nami na pokaz kolekcji Etam na sezon wiosna lato 2012.

 

Pokaz bielizny Etam na sezon wiosna lato 2012

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja