lamode > MODA ZAGRANICZNA > POKAZY MODY > POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – SUROWY SZYK
Lamode.info

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – SUROWY SZYK

POKAZ MĘSKIEJ KOLEKCJI BOTTEGA VENETA JESIEŃ-ZIMA 2011/12 – SUROWY SZYK

Dodane przez Katarzyna T.
14 Lipiec '11

Thomas Maier, dyrektor kreatywny i projektant włoskiej marki Bottega Veneta, przepada za umownością, co bardzo dobrze widać w jego projektach. Ubrania, które tworzy są jakby niedokończone, w stanie surowym – co nie oznacza, że są niepełne. Każdy element garderoby to uwertura do indywidualnej stylizacji – naszego prywatnego dzieła sztuki.

 

Jesienno-zimowa kolekcja to niezwykle sprawny taniec uniwersalnej klasyki z najważniejszymi jesienno-zimowymi tendencjami w modzie – przede wszystkim z intensywnym kolorem. Na tle typowych dla męskiej garderoby kolorów – brązów, czerni i grafitowych szarości, co i rusz  dostrzegamy blask intensywnej barwy – żółtego, pomarańczowego, zielonego i kobaltowego granatu.

 

Skórzane spodnie, płaszcze i kurtki to obszar, w którym Maier zdaje się czuć najlepiej – od kilku bowiem sezonów z powodzeniem lansuje ten materiał. W tym roku niektóre ubrania są nawet farbowane na jaskrawy kolor, potem zaś lakierowane, co nadaje im charakterystycznego błysku. Kolejnym efektownym materiałem jest aksamit, z których uszyto wieczorowe marynarki.

 

Takim też błyskiem jest jesienno-zimowa linia Bottega Veneta dla mężczyzn – jednolity, konsekwentnie nawiązujący do poprzednich sezonów styl oraz najważniejsze tendencje to idealny przepis na udaną kolekcję. Niewielu jednak udaje się to tak dobrze, jak Thomasowi Maierowi.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja