lamode > URODA > ZAPACHY > PIERWSZE PERFUMY MIU MIU - VIDEO I ZDJĘCIA PROMUJĄCE ZAPACH
Lamode.info

PIERWSZE PERFUMY MIU MIU - VIDEO I ZDJĘCIA PROMUJĄCE ZAPACH

PIERWSZE PERFUMY MIU MIU - VIDEO I ZDJĘCIA PROMUJĄCE ZAPACH

Dodane przez Redakcja
14 Wrzesień '15

Jak pachnie Miu Miu? Już możemy się o tym przekonać! Do sprzedaży bowiem trafiły niedawno pierwsze perfumy młodszej siostry Prady dedykowane kobietom. Twarzą kampanii została Stacy Martin, obecna muza dyrektor kreatywnej obu domów mody.

 

Po ogłoszeniu przez twórców marki Miu Miu pracy nad zapachem w 2013 roku, procesem powstawania kompozycji zajęła się sama Daniela Roche Andrier – wybitna perfumiarka związana obecnie z laboratorium firmy Prada, która współpracowała również z Bvglari, Bottega Veneta czy Marni.

 

Oficjalny launch nowego projektu został połączony z pokazem włoskiego domu mody na sezon resort 2016 w Paryżu. W specjalnie stworzonej strefie Powder Room goście mogli po raz pierwszy poznać wonną interpretację Miu Miu, który ma uosabiać unikalność, młodość, jasną paletę kolorów oraz wyrafinowanie – wartości charakterystyczne dla marki.

 

Gwiazdą kampanii została aktorka Stacy Martin, która pojawiła się też niedawno w reklamie włoskiego brandu na sezon jesień zima 2015 (zobaczcie więcej tutaj!). „Sesja była jedyna w swoim rodzaju dzięki niezwykłej wrażliwości i talentowi Stevena Meisela. Jestem zaszczycona, że zostałam twarzą pierwszego zapachu Miu Miu. Praca z takim zespołem to prawie jak praca z rodziną” – powiedziała modelka.

 

Koniecznie zobaczcie materiał vieo promujący zapach!

 

 

MIU MIU FRAGRANCE 15 from lamode.info on Vimeo.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja