lamode > URODA > ZAPACHY > PIERWSZY ZAPACH MIU MIU
Lamode.info

PIERWSZY ZAPACH MIU MIU

PIERWSZY ZAPACH MIU MIU

Dodane przez Ismena Dąbrowska
13 Listopad '13

Po 20 latach istnienia przyszedł czas na milowy krok. Marka Miu Miu oficjalnie wkracza w świat urody i stworzy swój pierwszy zapach! Młodsza siostra Prady znajdzie się tuż obok Balenciagi, Bottega Veneta i Marca Jacobsa w perfumowym portfolio koncernu Coty Inc. Niedawno ogłoszono, że obie strony doszły do porozumienia i pierwszy zapach marki trafi do sprzedaży w 2015 roku.

 

Jak podkreśla Patrizio Bertelli, dyrektor zarządzający Prada Group „to znaczący krok na przód w rozwoju Miu Miu”. Ma także nadzieję, że „cała wiedza jaką posiada Coty oraz mocny charakter marki sprawią, że współpraca zaowocuje globalnym sukcesem i satysfakcją obu stron”.

 

Założycielka Miu Miu, Miuccia Prada od której przezwiska z dzieciństwa wzięła się jej nazwa, na swoim koncie ma już kilka zapachów stworzonych pod szyldem Prady, które obroniły się rzeszą fanów.

 

Jak będzie pachnieć dziewczyna Miu Miu? Jaką nazwę przybierze i jak będzie wyglądać flakon? Na takie szczegóły musimy jeszcze poczekać. My nie możemy się już doczekać!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja