lamode > COMMUNITY > VIDEO > PIERWSZE URODZINY ALOHA FROM DEER – RELACJA WIDEO
Lamode.info

PIERWSZE URODZINY ALOHA FROM DEER – RELACJA WIDEO

PIERWSZE URODZINY ALOHA FROM DEER – RELACJA WIDEO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
04 Lipiec '13

Tak jak zapowiadano – było gorąco, plażowo i muzycznie! Hawajski klimat, jedno z najpopularniejszych miejsc w Warszawie i marka, która na stałe wpisała się w streetwearową polską modę. Tego czerwcowego wieczoru z Aloha From Deer przenieśliśmy się na egzotyczną plażę gdzie wraz z przyjaciółmi marki, fanami oraz osobami z branży i świętowaliśmy jej pierwsze urodziny! Po niezwykle udanym roku - zabawne i zadziorne ubrania marki noszą m.in. polskie top modelki w tym Anja Rubik i Magda Frąckowiak – było wiele powodów do toastów.

 

Zorganizowana na jednej ze stołecznych plaż, gdzie mieści się niezwykle modny i oblegany Temat Rzeka, hawajska impreza upłynęła pod znakiem różowych flamingów, palm i kolorowych lampionów oraz świetnej muzyki na żywo w wykonaniu Bueno Bros i Fair Weather Friends.

 

Kogo nie było – niech żałuje, bo to urodziny warte zapamiętania. Zobaczcie, zatem nasze wideo, które choć po części pokazuje hawajski klimat urodzin Aloha From Deer. My życzymy kolejnego, równie udanego roku!

 

autor: Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO - pierwsze urodziny Aloha From Deer


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja