lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PIERWSZE DNI NEW YORK FASHION WEEK OKIEM LAMODE.INFO
Lamode.info

PIERWSZE DNI NEW YORK FASHION WEEK OKIEM LAMODE.INFO

PIERWSZE DNI NEW YORK FASHION WEEK OKIEM LAMODE.INFO

Dodane przez Ismena Dąbrowska
09 Luty '13

Każdy Fashion Week rządzi się swoimi prawami i różni się od innych. Ten nowojorski to kolebka miejskiego stylu z odrobiną nonszalancji i szaleństwa. Na szczęście mimo złej pogody, jaka niestety towarzyszy jesienno-zimowej edycji Mercedes-Benz Fashion Week i która pokrzyżowała wielu osobom plany outfitów, nie zabrakło ogromu miłośników mody, którzy zjawili się w miejscowym Lincoln Center. W tłumie poza właśnie amerykańskimi trandsetterami, redaktorami najważniejszych tytułów, fotografami, buyerami (kupcami), blogerami i znanymi osobami w ogromnej liczbie spotkać można również żony bogatych mężów, które po każdym pokazie wraz z nastoletnimi córkami zawzięcie dyskutowały, który look z pokazu w całości należy kupić. A jest z czego wybierać bowiem w czasie trwania całego Fashionn Weeku zaprezentuje się ponad 80 projektantów!

 

Przed nami zatem jeszcze kilka dni imprezy w Wielkim Jabłku, dlatego wszystkie ciekawostki, nietypowe rzeczy i sytuacje będziemy relacjonować Wam na bieżąco aż do 14 lutego tak by atmosfera tego wielkiego święta mody udzieliła się również Wam. Zerknijcie do galerii i zobaczcie jak od środka wygląda Fashion Week i kogo można zobaczyć w pierwszym rzędzie. Podpowiadamy – m.in. Olivię Palermo!

 

Przypominamy również, że codziennie na LAMODE.INFO możecie na żywo oglądać wszystkie pokazy podczas New York Mercedes-Benz Fashion Week.

TAGI:     New York Fashion Week
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja