lamode > URODA > MAKIJAŻ > PIERWSZA KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU MICHAEL KORS
Lamode.info

PIERWSZA KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU MICHAEL KORS

PIERWSZA KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU MICHAEL KORS

Dodane przez Ismena Dąbrowska
14 Kwiecień '13

Sukces rodzi sukces? Być może z takiego przekonania wyszedł projektant Michael Kors, który zachęcony świetnym przyjęciem na rynku jego kilku zapachów oraz akcesoriów sygnowanych jego imieniem i nazwiskiem m.in jego torebki upodobały sobie polskie blogerki, postanowił hucznie wkroczyć do świata urody.

 

Już w sierpniu do amerykańskiej sieci sklepów Macy’s i do flagowych butików projektanta na całym świecie trafi jego pierwsza linia kosmetyków do makijażu. W jej skład będą wchodzić trzy linie – sport, sexy i glam, które symbolizują trzy różne osobowości odbiorców. Jednak według Amerykanina, kobieta Michaela Korsa powinna mieć w sobie każdą z tych „cech” bowiem wpisane są one nieodłącznie w DNA marki.

 

W kolekcji znajdziemy poza kolorowymi kosmetykami także produkty do pielęgnacji skóry przed jak i po opalaniu. Każda z linii – sport, sexy i glam – będzie posiadać swoje wiodące perfumy, obok których pojawią się w każdej z nich dwa odmienne kolory szminek, błyszczyków, lakierów do paznokci oraz bronzer w trzech odcieniach. Ceny produktów będą w granicach od 19$ do 95$.

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja