lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > PIERWSZA DAMA WEDŁUG MOZCAU
Lamode.info

PIERWSZA DAMA WEDŁUG MOZCAU

PIERWSZA DAMA WEDŁUG MOZCAU

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
09 Sierpień '13

Pierwsza dama Mozcau, uważnie śledzi najnowsze trendy i doskonale wie, że ciekawy i oryginalny styl śmiało można łączyć z wygodą. Wśród propozycji polskiej marki z kolekcji „First Lady”, znalazły się każualowe, sportowe sylwetki z logo flagi ONZ i Białego Domu. Paleta kolorystyczna została ograniczona do bieli, błękitu i czerni. Proste kroje i fasony idealnie wpisują się w wizerunek marki Mozcau.

 

O samym pomyśle opowiada projektantka Kasia Wyrozębska: „Kolekcja zadedykowana jest mojemu przyjacielowi politykowi, który zaimponował mi swoją osobowością, ambicją, wiedzą i chęcią pomagania ludziom. Jego maniery i elegancja sprawiła, że kolekcja The First Lady naturalnie musiała być szykowna, prosta i w najlepszym gatunku. Wykorzystałam w niej przewrotnie motyw flagi ONZ i Białego Domu, które są dla naszego bohatera środowiskiem naturalnym, a dla mnie były krótką, ale intensywną  i bardzo piękną przygodą."


Podobno kolekcja cieszy się dużym powodzeniem wśród polskich dyplomatów. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, co zwróciło ich uwagę!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja