lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > PETER PILOTTO ZWYCIĘZCAMI BFC VOGUE DESIGNER FASHION FUND
Lamode.info

PETER PILOTTO ZWYCIĘZCAMI BFC VOGUE DESIGNER FASHION FUND

PETER PILOTTO ZWYCIĘZCAMI BFC VOGUE DESIGNER FASHION FUND

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
30 Styczeń '14

Ten niezwykle oryginalny duet, który tworzą Peter Pilotto i Christopher de Vos od zawsze przyciągał uwagę niebanalną modą z bogactwem ciekawych nadruków i feerią żywych kolorów. Niedawno ich pomysły doceniła British Fashion Council, która uhonorowała brytyjskich projektantów swoją prestiżową nagrodą BFC Vogue Designer Fashion Fund.

 

Istniejąca od 2008 roku Fundacja zapewnia laureatom BFC roczny program wsparcia, w tym nagrodę pieniężną w wysokości 20.000 £ oraz niezbędną infrastrukturę, które ułatwią brytyjskim twórcom wznieść się na jeszcze wyższy poziom swojej działalności. Tym samym, duet Peter Pilotto dołączył do grona projektantów wyróżnionych w zeszłych latach, wśród których znaleźli się Nicholas Kirkwood, Jonathan Saunders, Christopher Kane i Erdem Moralioğlu.


„Christopher i Peter zasługują na miano laureatów tegorocznej nagrody. Pozostając wiernymi swoim nadrukom i kolorom, które wyznaczyły charakter ich marki, potrafili wynieść firmę na taki poziom, że może ona śmiało konkurować z innymi na arenie międzynarodowej. To ogromna przyjemność, że możemy ich wspierać” – wyznała Alexandra Shulman, redaktor naczelna brytyjskiego Vogue i przewodnicząca konkursu BFC Vogue Designer Fashion Fund.

 

Doceniamy tego rodzaju inicjatywy i gratujemy zwycięzcom!

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja