lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > PAŹDZIERNIKOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN
Lamode.info

PAŹDZIERNIKOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

PAŹDZIERNIKOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

Dodane przez Redakcja
11 Październik '14

Styl, kultura, ogromna dawka informacji na temat nadchodzących wydarzeń muzycznych oraz wywiady z najciekawszymi osobowościami z artystycznego środowiska. Ilość doznań estetyczno-intelektualnych, które dostarcza nam co miesiąc Lounge Magazyn, powinien zadowolić najbardziej wymagających. Po ubogim sezonie imprez kulturalnych magazyn z radością wita wysyp koncertów i festiwali. Na jego łamach znajdziecie artykuł o Unsound czy wyczekiwanym przez kinomanów Warszawskim Festiwalu Filmowym. Poza tym w październikowym  numerze grzeszne przyjemności. Do przeczytania gorąco polecamy inspirującą rozmowę z twórcami bloga Gotowanie z Pasją i zapoznanie się z wieloma pysznymi pomysłami na potrawy z ziemniaka.


A co dla entuzjastów mody? Świetna sesja okładkowa wykonana przez Mateusza Brala, relacje z pokazów, nowe marki na które warto zwrócić uwagę oraz świetny artykuł o erotycznych odcieniach świata mody z high fashion w roli głównej.

 

 

źródło: youtube.com

 


Pamiętajcie, że Lounge Magazyn to 96-stronicowy bezpłatny magazyn, który możecie pobrać na stronie internetowej i wielu portalach społecznościowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja