lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > OTWARCIE STREFY REEBOK X PLAŻOWA – RELACJA Z WYDARZENIA
Lamode.info

OTWARCIE STREFY REEBOK X PLAŻOWA – RELACJA Z WYDARZENIA

OTWARCIE STREFY REEBOK X PLAŻOWA – RELACJA Z WYDARZENIA

Dodane przez Redakcja
14 Sierpień '15

Reebok we współpracy z warszawską strefą Plażowa zainaugurował we wtorek swój nowy projekt. Nad Wisłą powstała specjalna sala gimnastyczna pod gołym niebem i pod hasłem „Be More Human” trenerzy marki zachęcają do uczestnictwa w zajęciach. Przy lokalu pojawił się również pop-up store, w którym dostępna jest najnowsza kolekcja Reebok. Na oficjalnym otwarciu projektu mogliśmy zobaczyć próbkę treningów, obejrzeć film promujący kampanię reklamową, a także poznać ambasadorkę firmy – Joannę Jędrzejczyk, Mistrzynię Świata UFC.

 

Postanowiliśmy stworzyć platformę, która pozwoli warszawiakom realizować się treningowo w nietypowych warunkach. Nasza strefa to miejsce dla ludzi uważających, że fitness to aktywność, która nie tylko poprawia ich kondycję, sprawność czy wygląd sylwetki. Fitness to dla nich coś więcej. To siła, która przez odwagę, determinację oraz pokonywanie granic własnego ciała, kształtuje ich osobowość i powoduje, że są lepszymi partnerami, liderami, rodzicami, przyjaciółmi. Po prostu wpływa na to, jakimi są ludźmi” – powiedział Piotr Jurkowski, Brand Activation Manager Reebok.

 

Miłośnicy sportu mają do dyspozycji unikatowy program bezpłatnych treningów, które potrwają do końca września. W planie przewidziane są zajęcia dla fanów lżejszego wysiłku, ale też dla zwolenników bardziej wymagających form aktywności, dla początkujących i zaawansowanych grup – wszystko pod czujnym okiem najlepszych trenerów. Można wybierać spośród wielu propozycji: CrossFit, Les Mills: BODYPUMP™, BODYCOMBAT™, BODYBALANCE™ i SH’BAM™, Spartan SGX, Combat Training, STRALA Yoga czy ZPump Running.

 

Zróżnicowany program, plaża, zielony teren nadwiślańskiego brzegu, rytmiczna muzyka i świetna atmosfera – to wszystko w ramach zapowiedzi strefy Reebok. Dla najaktywniejszych przewidziany jest również bon na zakupy w pop-up store. Zajęcia odbywają się codziennie – w dni powszednie od godz. 17:00, a w weekendy od 11:00. Aktualny program publikowany jest co sobotę na profilu klubokawiarni Plażowa na Facebooku w zakładce Wydarzenia. Zmotywowani? To kiedy widzimy się na kolejnym treningu?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja