lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > OTWARCIE FLAGOWEGO BUTIKU ŁUKASZA JEMIOŁA
Lamode.info

OTWARCIE FLAGOWEGO BUTIKU ŁUKASZA JEMIOŁA

OTWARCIE FLAGOWEGO BUTIKU ŁUKASZA JEMIOŁA

Dodane przez Redakcja
23 Luty '15

Czy można sprawić sobie lepszy prezent na dziesięciolecie marki, niż otwarcie flagowego butiku i to w najmodniejszej części Warszawy? Kilka dni temu, niewielkie, choć bardzo efektowne wnętrze na rogu ul. Mokotowskiej i Koszykowej zgromadziło tłumy w postaci przedstawicieli branży mody, celebrytów, blogerów, partnerów, klientów oraz przyjaciół,  którzy przybyli na zaproszenie głównego sprawcy całego zamieszania, czyli Łukasza Jemioła.

 

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich projektantów przygotował na tę okazję zapowiedzi najnowszej kolekcji z linii BASIC oraz PREMIUM.  Otwarcie butiku okazało się również doskonałym momentem na podzielenie się innymi planami na przyszłość. Cztery pokazy mody, jedenaście kampanii pr-wych  i wizerunkowych, album podsumowujący dotychczasowe osiągnięcia, osiem spotkań z klientami w największych miastach Polski oraz cykl spotkań crosssellingowych z biznesowymi partnerami marki, to główne punkty programu, jakie w ramach jubileuszu swojej marki szykuje Łukasz Jemioł oraz jego zespół. Wierzymy, że ich realizacja będzie równie efektowna, jak wszystkie dotychczasowe dokonania. 

 

Projektantowi serdecznie gratulujemy nowego miejsca na modowej mapie stolicy, a w galerii prezentujemy fotorelację z wydarzenia! 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja