lamode > TRENDY > MIEJSCA > & OTHER STORIES – PIERWSZY SKLEP W POLSCE
Lamode.info

& OTHER STORIES – PIERWSZY SKLEP W POLSCE

& OTHER STORIES – PIERWSZY SKLEP W POLSCE

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
17 Listopad '16

Na naszym rynku debiutuje właśnie kolejna marka ze stajni H&M. Dzisiaj zostaje otwarty pierwszy sklep & Other Stories w Polsce. Salon mieści się w warszawskiej Galerii Mokotów.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dotarliśmy do Warszawy i staliśmy się częścią innowacyjnej i kreatywnej atmosfery, jaka tu panuje. Czekamy z niecierpliwością, aby poznać kochające modę i kosmetyki polskie klientki” - powiedział Samuel Fernström, Dyrektor Zarządzający & Other Stories.

 

Znajdujący się na 1. piętrze Galerii Mokotów salon to aż ponad 700 m2 przestrzeni. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej oferty działów mody, dodatków (butów, torebek, biżuterii i innych akcesoriów) oraz urody (kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych). Na wczorajszym dniu prasowym mogliśmy przedpremierowo zobaczyć wnętrza butiku oraz poznać bliżej aktualne kolekcje i zapowiedź wiosenno-letniej linii.

 

Marka & Other Stories, powstała w marcu 2013 roku, to brand grupy H&M Hennes & Mauritz, w skład której wchodzą również COS, Cheap Monday, Monki i Weekday. W atelier w Paryżu i Sztokholmie powstają różnorodne kolekcje mody damskiej i kosmetyków, projektowane z wielką dbałością o szczegóły i jakość. Sklepy & Other Stories można znaleźć w Aarhus, Amsterdamie, Antwerpii, Barcelonie, Berlinie, Brukseli, Bolonii, Cagnes-sur-Mer, Costa Mesa, Frankfurcie, Gandawie, Hamburgu Kolonii, Kopenhadze, Leeds, Londynie, Madrycie, Maladze, Malmö, Manchesterze, Mannheim, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie, Strasburgu, Sztokholmie, Turynie i Utrechcie.

 

Z okazji oficjalnego otwarcia pierwszego salonu & Other Stories w Polsce, marka przewiduje prezenty dla pierwszych 50 klientów. Tego samego dnia ruszy wysyłka ze platformy online stories.com dla klientów z Polski, umożliwiając e-zakupy na terenie całego kraju. Polecamy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja