lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > IZA GRZYBOWSKA - MISTRZYNI ZMYSŁOWYCH KADRÓW
Lamode.info

IZA GRZYBOWSKA - MISTRZYNI ZMYSŁOWYCH KADRÓW

IZA GRZYBOWSKA - MISTRZYNI ZMYSŁOWYCH KADRÓW

Dodane przez Karolina K.
27 Styczeń '11

Iza Grzybowska jest absolwentką Wydziału Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i studentką PWSFTViT w Łodzi na tym samym wydziale.   

 

Jej bogate portfolio zawiera zdjęcia znanych polskich gwiazd i celebrytów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo oprócz talentu Iza emanuje wyjątkową, dobrą energią i optymizmem, które ludzie uwielbiają. W jej fotografiach odnajduje się dużą wrażliwość, zmysłowość i delikatność. W pracy dba o atmosferę. Ceni komfort i to samo stara się zapewnić pozującym jej osobom, dlatego gwiazdy wręcz "zamawiają" sobie sesje z jej udziałem. To duży komplement, znając niektóre kapryśne charaktery naszych celebrytów. Mówią na nią „mistrzyni zmysłowych obrazów”. Wrażliwość Izy na zjawiska, które zachodzą wokół nas popycha ją bowiem do nieodpartej chęci zatrzymania ich w obiektywie i pokazania w zupełnie nowym świetle. Jej fotografie można było oglądać na wystawach w całej Polsce.  

 

 

tl_files/moda polska/osobowosci/FOTOGRAF IZA GRZYBOWSKA/ig_ts_18.12.2009-104844.jpgfot. Iza Grzybowska

 

 

Współpracowała do tej pory z takimi markami jak Soraya, Avon czy Braun. To duże brand’y, podobnie jak nazwiska gwiazd i celebrytów, które „zamykała w swoich kadrach”. Edyta Górniak, Daria Widawska, Alicja Bachleda-Curuś, Monika Richardson, Agnieszka Maciąg, Danuta Stenka czy Edyta Herbuś – to tylko niektóre z nazwisk, z którymi Iza do tej pory pracowała. Tych nazwisk wciąż przybywa, jak i tytułów popularnych magazynów - Viva!, Pani, Twój Stylu, czy Gala. Iza Grzybowska – to nazwisko trzeba zapamiętać!

 

tl_files/moda polska/osobowosci/FOTOGRAF IZA GRZYBOWSKA/ig_ts_18.12.2009-104755.jpgfot. Iza Grzybowska

Galeria 1-5/10
Galeria 1-5/10

Wróć

KOMENTARZE
Gość
Nie mam pojęcia co jest cudownego w tych zdjęciach. Zwykłe, nie do końca przemyślane pstryki, trochę błędów w kompozycji i kadrach. No ale promować się trzeba;-)
Gość
Niezła kobieta, gdybym nie była zajęta to bym się z nią umówiła ;)
Gość
Miałam okazję poznać Izę - fantastyczna osoba!
Gość
Urzekające prace :)
Gość
Brawo! Piękne zdjęcia... oby więcej takich zdolnych fotografów w kraju!
Gość
dla zainteresowanych szkołą podajemy link:
http://www.filmschool.lodz.pl/pages/view/4-wydziay
Gość
Nie ma Wydziału Fotografii PWSFTV i T w Łodzi...

QUICK LINKS
PARTNERZY:
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja