lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > ONCE UPON A DANCE - EDYTORIAL KACPRA KASPRZYKA W DRUGIM WYDANIU CR FASHION BOOK
Lamode.info

ONCE UPON A DANCE - EDYTORIAL KACPRA KASPRZYKA W DRUGIM WYDANIU CR FASHION BOOK

ONCE UPON A DANCE - EDYTORIAL KACPRA KASPRZYKA W DRUGIM WYDANIU CR FASHION BOOK

Dodane przez Redakcja
22 Luty '13

Już po raz drugi możemy podziwiać magazyn Carine Roitfeld. Tym razem tematem przewodnim CR Fashion Book jest taniec. Pośród wielu ciekawych edytoriali zawartych w najnowszym wydaniu czasopisma, znalazł się także jeden, który szczególnie przypadł nam do gustu. 

 

 

Mowa o sesji „Once upon a dance” autorstwa Kacpra Kasprzyka. Tancerz David Hallberg jest nauczany baletowych kroków przez Darię Strokous. Modelka jest ubrana w kreacje najlepszych projektantów takich jak Sansha, Tom Ford, Matthieu Prat, Bloch, Emporio Armani, Marc Jacobs czy Comme des Garçons. Sesję stylizowała 

 

 

Polski fotograf swoją karierę zaczął stosunkowo niedawno. Asystował najlepszym: Mario Testino i Mikael'owi Janssonowi. Później postanowił pracować na własną rękę. Była to bardzo dobra decyzja, gdyż na swoim koncie ma już zdjęcia dla takich magazynów jak i-D, Industrie czy Harper’s Bazaar. Wielkim sukcesem okazała się też jego publikacja w Dazed & Cofused. Fotograf wykonuje również zlecenia dla największych, m.in. dla Yves Saint Laurent, Gucci, Acne i Thierry Mugler, choć nie cofa się także przed bardziej komercjalnymi wyzwaniami. Był autorem zdjęć dwóch kampanii H&M. 

 

 

Świetna sesja Kacpra Kasprzyka dla drugiego wydania CR Fashion Book tylko w naszej galerii! 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja