lamode > MODA POLSKA > MARKI > OMENA MENSAH W ROLI MODELKI! NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA!
Lamode.info

OMENA MENSAH W ROLI MODELKI! NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA!

OMENA MENSAH W ROLI MODELKI! NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA MARKI CHAOS BY MARTA BOLIGLOVA!

Dodane przez Artykuł promocyjny
16 Grudzień '13

Tego jeszcze nie było! Sesja prezentująca najnowszą, sylwestrową kolekcj marki Chaos by Marta Boliglova "Charm of the night" z udziałem Omeny Mensah odbyła się w… cyrku, a prezenterce w pozowaniu towarzyszyły zwierzęta: słoń, mors, wielbłąd i lama. To pierwsza tego typu sesja modowa w Polsce.

 

Skąd wziął się pomysł na właśnie taką aranżację planu zdjęciowego? "Od bardzo dawna miałam w głowie pomysł na sesję dla tej kolekcji- wiedziałam, że musi to być cyrk-feria barw, cyrkowa magia oraz zwierzęta idealnie zgrały się z cekinowymi sukienkami, prezentowanymi przez egzotycznej urody Omenę Mensah"- powiedziała Marta Boligłowa, projektantka i właścicielka marki Chaos.

 

Kolekcja Charm of the night to propozycja marki Chaos na sylwestrową noc. Znajdziemy w niej piękne, cekinowe suknie, zarówno w długości mini, jak i maxi, elegancki kombinezon, seksowną kreację będącą połączeniem piór i cekinów i wiele innych- wszystko po to, by w najważniejszą noc w roku olśniewać wszystkich swoim wyglądem- "Kolekcja CHARM OF THE NIGHT powstała z

myślą o nadchodzącej Nocy Sylwestrowej oraz okresie karnawałowym. Przeważają sukienki cekinowe, ale nie tylko- z 14 modeli kreacji w kolekcji z pewnością każda kobieta wybierze coś dla siebie"- mówi Marta Boligłowa.

 

Zarówno dla Omeny, jak i dla całej ekipy pracującej przy sesji obcowanie ze zwierzętami było dużym wyzwaniem. To one dyktowały warunki zdjęć i od ich nastroju, a także podejścia modelki i fotografów w dużej mierze zależał efekt końcowy. Na szczęście jak widać, współpraca przebiegała pomyślnie, a pomiędzy zwierzakami a ekipą szybko nawiązała się nić sympatii- mors Borys obdarzył nawet Omenę całusem! Współpraca z Omeną jak i z całym teamem profesjonalistów była wspaniałym doświadczeniem. "Na planie sesji panowała bardzo radosna atmosfera i myślę, że właśnie dlatego efekt współpracy jest bardzo naturalny i szczery"- podsumowuje pracę przy sesji projektantka.

 

photography: Maciej Bernas

fashion stylist: Paula Dudziak BOOMTEAM

make-up artist: Katarzyna Sójka

hair stylist: Przemek Kowalski

model: Omenaa Mensah

assistant: Arkadiusz Szczudło

production: Ilmatic

management: ESPR Ewa Siedlecka

 

 

 

www.chaos-fashion.com

https://www.facebook.com/chaosbyboliglova?fref=ts

Kontakt:

marta@chaos-fashion.com

Tel. 792060319

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja