lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > OLIVIA PALERMO DLA WESTWARD LEANING - KOLEKCJA OKULARÓW
Lamode.info

OLIVIA PALERMO DLA WESTWARD LEANING - KOLEKCJA OKULARÓW

OLIVIA PALERMO DLA WESTWARD LEANING - KOLEKCJA OKULARÓW

Dodane przez Kinga Nowicka
09 Czerwiec '14

Olivia Palermo to od dłuższego już czasu, nie tylko celebrytka i gwiazda amerykańskiej telewizji, ale również jedna z najpopularniejszych blogerek. Jej dopracowane w każdym calu stylizacje, starają się kopiować kobiety z całego świata, ale trudno się dziwić – Palermo, oprócz niekwestionowanej urody, ma talent do tworzenia udanych zestawów. Jak się po raz kolejny okazuje, oprócz jej fanek, doceniają to również znane marki.

 

Olivia została nie tylko twarzą, ale także współtwórczynią nowej linii okularów słonecznych marki Westward Leaning. Kolekcja składa się z ośmiu modeli matowych, transparentnych i inspirowanych m.in. w skórą żółwia. Wszystko to, nawiązuje do wyborów samej celebrytki, która zaczęła pojawiać się w okularach marki już w 2011 roku. To, zwróciło uwagę współzałożyciela i dyrektora kreatywnego Westward Leaning - Roberta Denninga, który postanowił zaprosić blogerkę do współpracy.

 

„Olivia jest jedną z pierwszych i najbardziej lojalnych zwolenniczek naszej marki. Jej wsparcie było dla nas niesamowicie ważne. Nie wyobrażam sobie lepszej ambasadorki oraz bardziej satysfakcjonującej kolaboracji” – mówi Denning.

 

Radości ze współpracy nie kryje również się sama Palermo, przyznając, że jej projekt dla Westward Leaning to nie tylko kolekcja okularów. „Mam również możliwość wsparcia prac ADCAM (Association for Development, Alternative Commerce and Micro-credits- przyp.red.), charytatywnego przedsięwzięcia, którego jestem ambasadorką”. Oznacza to, że każde 10$ od sprzedaży jednego modelu z kolekcji, zostanie przeznaczone na dotowanie masajskich rodzin w Kenii.

 

Okulary można kupić na oficjalnej stronie Olivii Palermo oraz Westward Leaning.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja