lamode > DESIGN > DOM > OLIVER FURNITURE – MEBLE INSPIROWANE MORZEM
Lamode.info

OLIVER FURNITURE – MEBLE INSPIROWANE MORZEM

OLIVER FURNITURE – MEBLE INSPIROWANE MORZEM

Dodane przez Kinga Nowicka
03 Lipiec '14

Jest wdzięczny w fotografowaniu, doskonale rozświetla i czyni miejsca przytulnymi, ma rzesze fanów. Nas to wcale nie dziwi! Skandynawski styl charakteryzuje bowiem prostota i funkcjonalizm, nie mówiąc już o niesamowicie estetycznym wyglądzie. Tym też w tworzeniu mebli kierują się właściciele duńskiej marki Oliver Furniture, którą pośród innych z tamtego regionu, znajdziemy w sklepie Scandinavian Living.

 

Ich projekty przepełnione są inspiracjami z okresu dzieciństwa, które spędzili nad morzem, czego efektem jest m.in. kolekcja Seaside. Wyjątkowa atmosfera lata i domków plażowych, miała ogromny wpływ na styl mebli, które wpasują się nie tylko w klimat nadmorskich miejscowości i kurortów, ale ich uniwersalizm  sprawia, że pasują one praktycznie do każdego wnętrza i stojących już w nich mebli - nawet tych w bardziej staromodnym stylu. Kolorystyka - klasyczna biel, gdzieniegdzie przełamana czernią, będzie stanowić najlepsze tło dla różnego rodzaju dodatków.

 

Co znajdziemy w ofercie duńskiej marki? Stoły do jadalni, krzesła, konsole, eleganckie ławy czy regały. Projektanci pomyśleli również o najmłodszych, tworząc wyposażenie do ich małego domowego królestwa. Tutaj szczególnie widać funkcjonalność tych mebli. Łóżeczko ma np. cztery pozycje wysokości materaca, dzięki czemu będzie można je wykorzystywać przez kilka lat. Z kolei piętrowe łóżko można bez problemu zamienić w zwykły, stojący na podłodze mebel. Oliver Furniture to projekty, które można zakupić z myślą o kilkunastu kolejnych latach. Biurko, docelowo przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat, przy zakupie dodatkowych nóg można łatwo dostosować do dorosłych użytkowników.

 

W galerii znajdziecie różne aranżacje mebli Oliver Furniture. Zobaczcie koniecznie! 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja