lamode > INFO > KARIERA > OFERTA PRACY - STAŻYSTA DZIAŁU PROMOCJI W LAMODE.INFO
Lamode.info

OFERTA PRACY - STAŻYSTA DZIAŁU PROMOCJI W LAMODE.INFO

Dodane przez Redakcja
10 Lipiec '14

STAŻYSTA DZIAŁU PROMOCJI

Poszukujemy dynamicznych i kreatywnych osób na staż w dziale promocji LAMODE. Jeśli interesujesz się modą, chcesz zdobyć doświadczenie, lubisz pracę z ludźmi, jesteś idealnym kandydatem.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie działu promocji w realizacji działań promocyjnych i marketingowych,
  • nawiązywanie kontaktów z partnerami firmy,
  • nawiązywanie kontaktów z mediami,
  • pomoc w przygotowywaniu komunikatów prasowych,
  • przygotowywanie baz danych,
  • prace dziennikarskie,
  • prace kancylaryjno-administracyjne,

Oczekiwania:

  • kreatywność i innowacyjność w podejmowanych zadaniach,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w młodym, przyjaznym i profesjonalnym zespole,
  • niezbędne wsparcie merytoryczne,
  • dostęp do najciekawszych modowych wydarzeń w kraju,
  • miłą i twórczą atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Piotr.Pomianowski@lamode.info

W tytule prosimy o wskazanie nazwy stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.