lamode > INFO > KARIERA > OFERTA PRACY - STAŻYSTA DZIAŁU MODA
Lamode.info

OFERTA PRACY - STAŻYSTA DZIAŁU MODA

Dodane przez Redakcja
28 Wrzesień '15

STAŻYSTA DZIAŁU MODA

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowywaniu treści redakcyjnych w języku polskim i angielskim
  • wyszukiwanie tematów redakcyjnych
  • udział w wydarzeniach modowych

Oczekiwania:

  • wiedza z zakresu mody i urody
  • umiejętności i łatwość pisania
  • komunikatywność
  • otwartość
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS OFFICE
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań umożliwiającą zdobycia doświadczenia w redakcji portalu LAMODE.INFO,
  • możliwość poszerzenia wiedzy na temat rynku mody w Polsce i na świecie
  • dostęp do najciekawszych modowych wydarzeń w kraju
  • miłą i twórczą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: redakcja@lamode.info

W tytule prosimy o wskazanie nazwy stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.