lamode > INFO > KARIERA > OFERTA PRACY – REDAKTOR DZIAŁU MODY
Lamode.info

OFERTA PRACY – REDAKTOR DZIAŁU MODY

Dodane przez Redakcja
25 Maj '15

Do naszego zespołu poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko redaktora działu mody.

Zakres Obowiązków:

  • przygotowywanie newsów/artykułów/recenzji/felietonów/tekstów z zakresu moda i uroda
  • opiniowanie i komentowanie aktualnych wydarzeń modowych i urodowych,
  • prowadzenie wywiadów z osobowościami branży moda, uroda,
  • dobór zdjęć, ilustracji oraz filmów video do artykułów,
  • prowadzenie profilu portalu na facebook.com,
  • research informacji,
  • udział w wydarzeniach modowych, urodowych w Polsce i za granicą,
  • redakcja, korekta tekstów.

Oczekiwania:

  • doświadczenie dziennikarskie,
  • dobra znajomość branży moda, uroda,
  • znajomość polskojęzycznych anglojęzycznych, innych dostępnych źródeł informacji dotyczących rynku mody, urody, designu
  • elastyczność w zakresie czasu realizowanych zadań,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • terminowość,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana wiedza z zakresu content marketingu

Oferujemy:

  • pracę umożliwiającą aktywny udział w dalszym rozwoju portalu LAMODE.INFO
  • możliwość poszerzania wiedzy na temat rynku mody i urody w Polsce i na świecie
  • dostęp do istotnych branżowych wydarzeń w kraju i za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV , listu motywacyjnego oraz przykładowych tekstów na adres: agata.tanter@lamode.info. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.