Logotyp serwisu lamode.info

OFERTA PRACY – MANAGER DZIAŁU SPRZEDAŻY

W związku z dalszym rozwojem portalu LAMODE.INFO poszukujemy kandydatów na stanowisko Szef Działu Sprzedaży.

OFERTA PRACY – MANAGER DZIAŁU SPRZEDAŻY 7043 128300

Zakres Obowiązków:

  • sprzedaż produktów reklamowych oraz nadzór nad realizacją powierzonego budżetu
  • współpraca z kluczowymi klientami firmy
  • współpraca z Domami Mediowymi
  • negocjacje handlowe i zawieranie umów
  • budowanie polityki cenowej oraz strategii sprzedaży produktów reklamowych portalu
  • rozwój działu sprzedaży – zatrudnienie zespołu
  • zarządzanie działem sprzedaży – wyznaczanie celów, monitorowanie i rozliczanie pracy
  • analizy rynku i wyników sprzedażowych
  • rozwój biznesu poprzez wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży oraz rozwój nowych produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie i /lub prasie
  • znajomość branży moda, uroda
  • mile widziane doświadczenie w pracy z markami premium
  • komunikatywność
  • otwartość
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań umożliwiającą aktywny udział w tworzeniu działu sprzedaży oraz globalnym tworzeniu polityki firmy
  • dużą swobodę w działaniu
  • przyjemną i twórczą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: renata.michowska@lamode.info. W tytule prosimy o wskazanie nazwy stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Zakupy na Lamode

podobne artykuły