lamode > INFO > KARIERA > OFERTA PRACY – ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY
Lamode.info

OFERTA PRACY – ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY

Dodane przez Redakcja
03 Czerwiec '15

Poszukujemy osoby na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY!

Zakres obowiązków/asystowanie w obszarach:

  • spotkania z klientami
  • prezentacje dla klientów
  • realizacja kampanii reklamowych
  • analiza danych
  • raportowanie

Oczekiwania:

  • biegła znajomosć pakietu Office
  • biegła znajomość programu Power Point
  • znajomość social mediów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • otwartość
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • znajomość programów statystycznych (m.in. Gemius Traffic, Google Analytics) oraz programów Ad Serwerowych (Ad Ocean, OpenX)
  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie
  • doświadczenie w pracy z markami premium
  • znajomość branży moda, uroda
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • możliwość nabycia doświadczenia w sprzedaży usług premium
  • możliwość nabycia doświadczenia w obszarach sprzedaż, promocja i marketing

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres: agata.tanter@lamode.info. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.