Warto odwiedzić
Logotyp serwisu lamode.info

OFERTA PRACY W SALONIE GOMEZ – SPRZEDAWCA

Dołączcie do zespołu marki zrzeszającej firmy premium!

OFERTA PRACY W SALONIE GOMEZ – SPRZEDAWCA 20399 120388

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W ofercie firmy znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do zespołu Gomez poszukiwany jest pracownik na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Doradztwo w zakresie stylizacji klienta,
  • Dbanie o ekspozycję towarów,
  • Obsługa programów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • Zainteresowanie modą – warunek konieczny,
  • Umiejętności sprzedażowe i komunikatywność,
  • Min. średnie wykształcenie,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego języka obcego,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia umiejętności w zakresie visualu i obsługi klienta,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna),
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
  • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi,
  • Dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.

Zachęcamy do wysyłania aplikacji poprzez FORMULARZ REKRUTACYJNY!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

podobne artykuły