Warto odwiedzić
Logotyp serwisu lamode.info

OFERTA PRACY – STAŻYSTA DZIAŁU REKLAMY

Interesujesz się reklamą? Chcesz rozwijać sie w tym zakresie i zdobyć doświadczenie? Zgłoś się na staż do Działu Reklamy. Sprawdź szczegóły oferty i dołącz do zespołu LAMODE.INFO.

OFERTA PRACY – STAŻYSTA DZIAŁU REKLAMY 11846 124541

STAŻYSTA DZIAŁU REKLAMY

Poszukujemy dynamicznej osoby na staż do działu reklamy LAMODE.INFO. Jeśli interesujesz się modą, chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającym się biznesie, lubisz pracę z liczbami i świetnie czujesz się w pracy z ludźmi jesteś idealnym kandydatem.

Zakres Obowiązków:

  • pomoc w przygotowywaniu ofert reklamowych dla klientów portalu,
  • pomoc w realizacji kampanii reklamowych, koordynacji działań reklamowych oraz przygotowywaniu podsumowań dla klientów serwisu,
  • udział w wydarzeniach modowych,
  • monitoring rynku reklamy online,

Oczekiwania:

  • doskonała organizacja zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • otwartość,
  • kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • zdobycie wiedzy na temat branży moda/uroda oraz rynku reklamy internetowej,
  • pracę pod kierunkiem Kay Account Managera,
  • dostęp do najciekawszych modowych wydarzeń w kraju,
  • miłą i twórczą atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: agata.tanter@lamode.info.

W tytule prosimy o wskazanie nazwy stanowiska. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

podobne artykuły