Logotyp serwisu lamode.info

OFERTA PRACY – KEY ACCOUNT MANAGER

W związku z dalszym rozwojem portalu LAMODE.INFO poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager.

OFERTA PRACY – KEY ACCOUNT MANAGER 10964 125120

Zakres Obowiązków:

  • budowanie polityki cenowej oraz współtworzenie strategii sprzedaży produktów reklamowych portalu
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży oraz rozwój nowych produktów
  • sprzedaż produktów reklamowych oraz realizacja powierzonego budżetu
  • współpraca z kluczowymi klientami firmy
  • współpraca z Domami Mediowymi
  • współpraca z klientami bezpośrednimi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjacje handlowe i zawieranie umów
  • analizy rynku i raportowanie wyników sprzedażowych

  Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w Internecie
  • znajomość branży moda, uroda
  • mile widziane doświadczenie w pracy z markami premium
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość programów statystycznych (m.in. Gemius Traffic, Google Analytics) oraz programów Ad Serwerowych (Ad Ocean, OpenX)
  • umiejętność pracy oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • otwartość
  • kreatywność
  • wysoka kultura osobista

 Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań umożliwiającą aktywny udział w tworzeniu działu sprzedaży oraz globalnym tworzeniu polityki firmy
  • przyjemną i twórczą atmosferę pracy
  • motywacyjne wynagrodzenie

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać na adres: renata.michowska@lamode.info. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.

Zakupy na Lamode

podobne artykuły