lamode > URODA > ZAPACHY > NOWY ZAPACH PURE DKNY VERBENA
Lamode.info

NOWY ZAPACH PURE DKNY VERBENA

NOWY ZAPACH PURE DKNY VERBENA

Dodane przez Redakcja
20 Marzec '12

W 2011 roku, wprowadzając zapach Pure DKNY Vanilla, amerykańska marka DKNY rozpoczęła współpracę z największą organizacją humanitarną zwalczającą biedę wśród kobiet na całym świecie, CARE „Access Africa”. Współdziałanie organizacji i domu mody polega na edukacji uprawiających wanilię Ugandyjczyków poprzez mikrofinansowy program oszczędnościowy organizacji CAREVillage Savings & Loan Associations (VSLA). W Ugandzie większość rolników stanowią kobiety, zakupując od nich niezbędną do produkcji perfum Pure DKNY Vanilla wanilię, Pure DKNY podjęła działanie mające na celu zabezpieczenie długoterminowej produkcji wanilii w Ugandzie.

 

W tym sezonie DKNY proponuje kolejny zapach z tej samej linii, Pure DKNY Verbena. Perfum ten cechuje przede wszystkim powiew wiosennej świeżości, silna woń cytrusowa i rześka nuta bazylii. Głównym składnikiem zapachu jest gatunek delikatnej rośliny, werbeny bazyliowej. Zioło, od wieków wykorzytywane jest do sporządzania zapachów i naparów. Tworząc Pure DKNY Verbena marka po raz kolejny podjęła współpracę z CARE „Access Africa”. Zakupując werbenę tym razem z Togo, gdzie również większość rolników to kobiety, organizacja i dom mody przyczyniają się do poprawy finansowej przyszłości kobiet żyjących w tych rejonach Afryki. Czyty i świeży zapach zamknięto w przezroczystym flakonie przypominającym kształtem kroplę deszczu, który zrobiony jest ze szkła w całości ulegającego recyklingowi.  

 

Pure DKNY Verbena jest dostępny w dobrych perfumeriach na terenie całego kraju od marca 2012 i kosztuje ok. 335 PLN (100 ml). 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja