lamode > URODA > ZAPACHY > NOWY ZAPACH MARC JACOBS – DAISY DREAM FOREVER
Lamode.info

NOWY ZAPACH MARC JACOBS – DAISY DREAM FOREVER

NOWY ZAPACH MARC JACOBS – DAISY DREAM FOREVER

Dodane przez Redakcja
13 Sierpień '15

Nowa odsłona kompozycji zapachowej Daisy Dream autorstwa Marca Jacobsa dostała przydomek „Forever”. Eteryczna natura stokrotek i bezkresny błękit nieba sprowokowały amerykańskiego twórcę do powrotu z bardziej intensywną i zmysłową wonią – tym razem „na zawsze”.

 

Perfumy Daisy Dream Forever, zgodnie z założeniem twórców, są lekkie i zwiewne niczym przyjemny podmuch letniego wiatru. Zapach ma w całości kwiatowo – owocowy charakter, nie odnajdziemy w nim żadnych gorzkich akcentów. Nurt głowy złożony z jeżyny, grejpfruta i gruszek ma orzeźwiać i zachęcać do fantazji. Jaśmin, śliwka liczi i niebieska wisteria stanowią serce perfum, które jest pełne kobiecego wdzięku. Bazę tworzą białe drzewa, piżmo oraz woda kokosowa, które podobno mają moc spełniania marzeń.

 

Znany z ekstrawagancji Marc Jacobs, pokusił się o dziewczęcy, świeży projekt flakonu. Tym razem zaokrąglone ramiona srebrno-niebieskiej buteleczki zostały udekorowane niebieskimi stokrotkami, a przezroczyste szkło ujawnia subtelny błękit wody toaletowej.

 

Nowy zapach powstał w firmie Firmenich, a ich kreator Alberto Morillas blisko współpracował oczywiście z amerykańskim projektantem, a także z perfumiarką Ann Gottlieb. Projekt flakonu i opakowania powstał przy współpracy Jacobsa z Coty Prestige. Perfumy w pojemności 50 ml kosztują 295 zł.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja