lamode > URODA > ZAPACHY > NOWY ZAPACH GIORGIO ARMANI DLA KOBIET SÌ – RELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ
Lamode.info

NOWY ZAPACH GIORGIO ARMANI DLA KOBIET SÌ – RELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ

NOWY ZAPACH GIORGIO ARMANI DLA KOBIET SÌ – RELACJA Z KONFERENCJI PRASOWEJ

Dodane przez Ismena Dąbrowska
28 Lipiec '13

Sì dla siły, marzeń, wolności, miłości. Najnowsze perfumy modowego imperium Giorgio Armani to manifest współczesnej kobiety. Niezależnej, spełnionej, pewnej i świadomej siebie.

 

Już we wrześniu odbędzie się światowa premiera zapachu Sì (wł. tak) – wówczas trafi on do sprzedaży także w Polsce. My już wiemy, czego można się po nim spodziewać! Na początku lipca w warszawskim Ufficio Primo na konferencji prasowej zorganizowanej przez markę, oficjalnie zaprezentowano tę nową propozycję dla pań.

 

O wyjątkowej szyprowej kompozycji, uzupełnionej nutami czarnej porzeczki, drzewa piżmowego, wanilii i paczuli oraz frezji i róży majowej w sercu opowiedziała sama twórczyni zapachu, tzw. nos - Christine Nagel.

 

Postawiono w nim na zmysłowość i kobiecość. początkowo jest bardzo intensywny, następnie przechodzi w delikatną woń. Jest bardzo „ciepły”, daleko mu od świeżych i energetycznych letnich zapachów. Dla nich stanowi godną opozycję, a dla pozostałych solidną konkurencję.

 

Stworzony został z myślą o kobietach, które są gotowe by powiedzieć „tak”, wszystkim swoim fascynacjom. Całą tę filozofię uosabia Cate Blanchett – hollywoodzka piękność, aktorka i matka trójki dzieci, która została jego ambasadorką. Na czerwonym dywanie już wielokrotnie reprezentowała markę. W kampanii reklamowej zapachu – wideo w reżyserii Anne Fontaine - targana wieloma namiętnościami pokazuje ogrom pragnień współczesnej kobiety.

 

My mieliśmy już okazję zobaczyć cały efekt końcowy i nie możemy się doczekać aż przedstawimy go Wam. To jedno z najpiękniejszych zapachowych odkryć tego roku!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja