lamode > URODA > ZAPACHY > NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN OD BURBERRY – BRIT RHYTHM
Lamode.info

NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN OD BURBERRY – BRIT RHYTHM

NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN OD BURBERRY – BRIT RHYTHM

Dodane przez Ismena Dąbrowska
04 Wrzesień '13

Marka Burberry może już świętować swój kolejny sukces, który tym razem pachnie paczulą, pikantnym kardamonem, żywicą, bazylią, jagodami jałowca, drzewem cedrowym, kadzidłem i zaskakującą – czarną skórą! Wczoraj do sprzedaży trafił bowiem najnowszy zapach marki dedykowany mężczyznom, Burberry Brit Rhythm.

 

Inspirowany jest energią i emocjami, jakie towarzyszą koncertom na żywo. Powstał z pasji do muzyki, której marka Burberry nie ukrywa od lat. Wszystko za sprawą jej dyrektora kreatywnego Christophera Baileya, z którego inicjatywy powstał projekt Burberry Acoustic wspierający i wyłaniający młode muzyczne talenty. Jeden z nich, wokalista kapeli These New Puritans, George Barnett pojawił się w kampanii promującej nowe perfumy, a towarzyszy mu aktorka Suki Waterhouse.

 

Więzi marki z muzyką są na tyle silne, że cała promocja zapachu opierać się będzie na koncertach! Pod szyldem Brit Rhythm zorganizowane zostaną trzy ogromne imprezy w Londynie, Nowym Jorku i Singapurze. Towarzyszyć im będzie kapsułowa kolekcja ubrań i akcesoriów ze skórzaną kurtką na czele. Nawiązuje ona do głównej nuty umieszczonej w sercu zapachu – czarnej skóry, która inspirowana jest nieśmiertelną ramoneską kultowych wokalistów.

 

By każdy mógł poczuć koncertowy klimat w rytmie Burberry, dom mody zaprosił do współpracy trzech fotografów, którzy na Instagramie będą publikować fotorelacje z koncertów zorganizowanych przez markę. Dodatkowo na stronie Burberry.com organizowany jest konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na jedną z tych trzech imprez. A jest ona nietypowa. Mały tatuaż w kształcie buteleczki zapachu Brit Rhythm gwarantuje nam wejście!

 

 

Zapach jest świeży, seksowny i prowokujący i oraz jak widać gwarantuje nam dobrą zabawę!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja