lamode > URODA > ZAPACHY > NOWY ZAPACH ADIDAS – BORN ORIGINAL
Lamode.info

NOWY ZAPACH ADIDAS – BORN ORIGINAL

NOWY ZAPACH ADIDAS – BORN ORIGINAL

Dodane przez Redakcja
28 Lipiec '15

Premiera nowego zapachu marki adidas Originals – Born Original odbyła się na dwóch spotkaniach – najpierw byliśmy zaproszeni na event prasowy, podczas którego poznaliśmy szczegóły nowego projektu i poznaliśmy jego twórczynie, a wieczorem bawiliśmy się na specjalnej imprezie w streetowym klimacie.

 

Niemiecka marka przedstawia nowy, dynamiczny duet zapachów dla kobiet i mężczyzn pod nazwą „Born Original”. Twórcy perfum zapowiadają, że to aromaty, które charakteryzuje pozytywna energia oraz uwalniają talent i kreatywność każdego, kto ich spróbuje. Pomysłodawcy nowego projektu stawiają pytanie „Kiedy naprawdę się rodzimy?”, a odpowiedzi radzą szukać w momencie, kiedy odnajdujemy w sobie prawdziwe, kreatywne ja.

 

Charakterystyczne dla DNA marki wartości, jak miejska kultura uliczna, indywidualizm i miksowanie kontrastowych elementów okazały się impulsem do skomponowania zapachów Born Original. W propozycji dla kobiet znajdziemy słodki akord jabłka toffi, soczystą nutę owocową, egzotyczne aromaty kokosa i jaśminu, a także upojny bób tonka oraz zmysłowe drzewo cedrowe. Panowie z kolei zostają zaproszeni na „muzyczne jam session dla zmysłów”. Twórcy ostrzegają, że ambrowo-cynamonowy początek jest totalnie uzależniający. Połączenie rabarbaru i liści fiołka to z kolei liryczny akcent, który kontrastuje z przyprawowymi niuansami czarnego pieprzu i olejku pomarańczowego. Całość dopełnia sensualne drzewo cedrowe. Autorką pierwszej kompozycji jest Annick Menardo, a drugiej – Alienor Massenet.

 

Zobaczcie fotorelację z premiery oraz oryginalne projekty nowych flakonów perfum dla niej i dla niego!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja