lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NOWY T-SHIRT ROBERT KUPISZ – DZIEŃ DZIECKA
Lamode.info

NOWY T-SHIRT ROBERT KUPISZ – DZIEŃ DZIECKA

NOWY T-SHIRT ROBERT KUPISZ – DZIEŃ DZIECKA

Dodane przez Katarzyna Filcek
26 Kwiecień '13

Kto powiedział, że moda nie może mieć nic wspólnego z dobroczynnością czy akcjami społecznymi? Znany z oryginalnych projektów i kolekcji Robert Kupisz po raz kolejny zręcznie łączy te dziedziny, projektując specjalną linię koszulek z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

 

 

Nowy projekt Kupisza jak zwykle stanowi pewną grę konwencjami i przyciąga uwagę prostotą formy podkręconą rockowym pazurem, lecz tym, co naprawdę wyróżnia limitowaną kolekcję t-shirtów, jest fakt, że 50% dochodu z ich sprzedaży wspomoże Fundację Robinson Crusoe, która zajmuje się usamodzielnianiem i wszechstronnym wspieraniem młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych.

 

 

„W przeciągu dwóch lat działalności mojej marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, zarówno ja, jak i moi pracownicy doświadczyliśmy wielu dowodów niezwykłej sympatii i wsparcia ze strony naszych klientów, partnerów oraz mediów” – komentuje projektant, dodając – „Chcemy coś dać od siebie. Podzielić się. Dlatego zaprojektowałem koszulkę ‘Dzień Dziecka’ z której połowa dochodu będzie przeznaczona na fundację Robinson Crusoe, której filozofia działania jest mi i moim pracownikom bardzo bliska”.

 

 

Limitowana kolekcja t-shirtów Robert Kupisz Dzień Dziecka dostępna jest w warszawskich butikach firmowych marki, znajdujących się na ul. Mokotowskiej 48 i w Galerii Mokotów oraz na platformie Mostrami.pl. Gratulujemy pomysłu!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja