lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > NOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN – THE ADRENALINE ISSUE
Lamode.info

NOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN – THE ADRENALINE ISSUE

NOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN – THE ADRENALINE ISSUE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
14 Październik '13

Czy modzie może towarzyszyć adrenalina? Czy znajdziemy ją także w kulinariach, urodzie i kulturze? Najnowszy, październikowym numer lifestyle’owego Lounge Magazyn podejmuje ten nietypowy temat udowadniając, że jest obecna w niemalże każdej dziedzinie naszego życia.

 

Na tapetę brani są wiec ryzykanci, miejsca idealne dla sportów ekstremalnych, mrożące krew w żyłach terapie lekarskie, a także… niebezpieczna kuchnia. Dział mody Lounge Magazyn obfituje tradycyjnie w najświeższe trendy, branżowe newsy i kalendarium. Temat przewodni ujawnia się także w sesji zdjęciowej MOVE oraz w dziale uroda, w którym przeczytamy m.in. o ekstremalnych modyfikacjach ciała oraz nieinwazyjnych zabiegach i kosmetykach idealnych na jesienną regenerację. Tuż obok tematów, które przyprawiają nas o szybsze bicie serca nie zabraknie także kulturalnych informacji i artystki miesiąca, którą została Anna Szprynger.

 

Numer dostępny jest już on-line, a w papierze znajdziecie go w wybranych miejscach w Krakowie, Katowicach i Warszawie m.in. restauracjach, hotelach, kawiarniach, butikach czy galeriach handlowych. Na jednej ze stron czeka Was niespodzianka! Jaka? Przekonajcie się sami. Podejmujecie wyzwanie?

 

Zobaczcie także wideo promujące 55 numer magazynu!

 

źródło: materiały prasowe

 


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja