lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > NOWY LOOKBOOK DOROTHY PERKINS WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

NOWY LOOKBOOK DOROTHY PERKINS WIOSNA LATO 2013

NOWY LOOKBOOK DOROTHY PERKINS WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Redakcja
16 Luty '13

Brytyjska marka Dorothy Perkins to jedna z największych sieciówek w Wielkiej Brytanii, gdzie posiada ponad 600 salonów odzieżowych. Tańsza siostra Topshop'u rozwija się prężnie także poza granicami rodzimego kraju - na całym świecie funkcjonuje już 90 butików brandu. Co sezon serwuje swoim fanom miks najważniejszych tendencji bierzącego sezonu. Na okres wiosna lato 2013 Dorothy Perkins wyszczególnia trzy kluczowe trendy: sportowy, wyjściowy i nieformalny w stylu vintage.

 

 

Styl sportowy w kolekcji brytyjskiej marki jest minimalistyczny, wyróżnia się geometrycznymi wzorami. To przede wszystkim oversizeowe koszulki i bluzy, zestawione z dopasowanymi dołami looku w odcieniach turkusu i bieli. W sylwetkach bardziej eleganckim Dorothy Perkins proponuje delikatne, niewinne kreacje, wykończone haftami, koronkami oraz żakardem.

 

 

Na uwagę zasługuje część kolekcji inspirowana trendami z poprzednich dekad. W sekcji vintage znaleźć więc można motywy indiańskie, takie jak frędzle czy pióra. W zręczny sposób zostały one połączone z bawełnianymi, delikatnymi koronkami. Kolory rządzące kolekcją Dorothy Perkins to pastelowe róże, beże i biel. Pojawia się wszechobecny turkus. Na ubraniach zagościły przypominające kalejdoskopowe wzory wielobarwne printy. 

 

 

Jak podobają się Wam propozycje Dorothy Perkins na nadchodzącą wiosnę? Zobaczcie lookbook wiosna lato 2013 w naszej galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja