lamode > INFO > RYNEK > NOWE OBLICZE EMPIKU
Lamode.info

NOWE OBLICZE EMPIKU

NOWE OBLICZE EMPIKU

Dodane przez Ismena Dąbrowska
08 Grudzień '13

Empik się zmienia! Kultura to nie tylko książki, muzyka czy filmy, ale także przedmioty codziennego użytku, które pogłębiają nasze zainteresowania, inspirują i są ich naturalnym odwzorowaniem. Dlatego marka wprowadziła do swojej oferty śwaty tematyczne, czyli produkty nie-wydawnicze dedykowane m.in. wystrojowi wnętrz czy sztuce kulinarnej. Mają one inspirować, interesować i korespondować z nowym hasłem marki – Empik! To ciekawe!

 

Nowy kierunek rozwoju wyznaczają także coraz liczniejsze współprace, których efektem są unikalne kolekcje tworzone przez znanych polskich artystów. W projekcie Empik Art Unlimited do tej pory udział wzięli mi.in Andrzej Pągowski, Joanna Sarapata czy reprezentowana przez Michała Rusinka fundacja wybitnej poetki i noblistki Wisławy Szymborskiej. Nie zabrakło także twórców młodego pokolenia m.in. Pawła Nowika Nowickiego czy Edgara Bąka.

 

Empik wciąż za główny cel stawia sobie popularyzację kultury i sztuki stąd jego ewolucja – by jak najlepiej odpowiadać na zachowania i potrzeby konsumentów w dobie Internetu, z którego wciąż czerpiemy coraz więcej.

 

W galerii znajdziecie przykładowe efekty współpracy z polskimi artystami w ramach Empik Art Unlimited. Jak zapowiada marka – to dopiero początek!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja