lamode > URODA > WŁOSY > NOWA LINIA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW PANTENE AQUA LIGHT
Lamode.info

NOWA LINIA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW PANTENE AQUA LIGHT

NOWA LINIA KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW PANTENE AQUA LIGHT

Dodane przez Karolina K.
18 Lipiec '12

W natłoku codziennych zajęć poszukujemy skutecznych i szybkich rozwiązań, także w pielęgnacji włosów. Wszystkie marzymy o idealnej, lekkiej fryzurze i jednocześnie mocnych, odżywionych włosach. Marka Pantene rozumie potrzeby kobiet i proponuję nową linię kosmetyków do pielęgnacji Pantene Aqua Light, które odżywiają włosy nie obciążając ich przy tym.

 

Dzięki odkryciom naukowców Pantene możemy cieszyć się lekką fryzurą i zwiewnymi włosami przez cały dzień – eksperci marki stworzyli bowiem wyjątkową kolekcję kosmetyków Pantene Aqua Light o lekkiej i bogatej w składniki odżywcze formule, która wzmacnia włosy jednocześnie ich nie obciążając, co pozwala na zachowanie lekkości i swobody ruchu włosów przez cały dzień.

 

Chcieliśmy opracować kosmetyki, które minimalizują efekt obciążenia włosów i sprawiają, że pozostają one właściwie odżywione i mocne, ale jednocześnie świeże i lekkie przez cały dzień – mówi dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Pantene.

 

Sekretem linii Pantene Aqua Light jest unikalna technologia – w kosmetykach zastosowano m.in. formułę Clean-Rinse, dzięki której produkty spłukują się znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki i wyeliminowano też duży procent silikonu, który w przypadku cienkich włosów, nadmiernie je obciąża.

 

Ciesz się lekką fryzurą i doskonale odżywionymi włosami z Pantene Aqua Light. Odkryj produkty w naszej galerii! 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja