lamode > URODA > MAKIJAŻ > NOWA KOLEKCJA CIENI DO POWIEK OD BOBBI BROWN
Lamode.info

NOWA KOLEKCJA CIENI DO POWIEK OD BOBBI BROWN

NOWA KOLEKCJA CIENI DO POWIEK OD BOBBI BROWN

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Lipiec '13

Tyle ile kobiet tyle upodobań! Każda z nas lubi, co innego, a jeśli chodzi o kosmetyki preferencje pań bywają niesamowicie różne. Jedne od idealnych cieni do powiek oczekują połysku, efektu odbijania światła drugie przede wszystkim pięknego i długotrwałego matu na powiekach. Jednak gusta się zmieniają, dlatego by zaspokoić wszystkie marka Bobbi Brown na tegoroczne wakacje przygotowała coś specjalnego.

 

Mienią się, są metaliczne, matowe i błyszczące – tak wygląda aktualne zestawienie najmodniejszych cieni do powiek według Bobbi Brown. Pudrowe cienie z linii Sparkle Eye Shadow utrzymujące się do 8 godzin pozwalają uzyskać rozświetlone powieki dzięki zastosowaniu brokatu i mieniących się perełek. Te z Eye Shadow z kolei dają subtelne i matowe wykończenie, a Mettalic Eye Shadow zostawiają perłowy połysk. Wśród nowości jest limitowana edycja perłowych cieni – Shimmer Wash Eye Shadow.

 

Najnowsza kolekcja 24 kolorów stworzona została w odpowiedzi na potrzeby klientów jak i wizażystów i już w sierpniu zawita do wybranych perfumerii Douglas w cenie od 115PLN do 132PLN. Cienie sprzedawane będą w kompakcie, co daje możliwość dobierania i umieszczania ulubionych odcieni w specjalnej palecie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja